Известие

Collapse
No announcement yet.

защо ми светна индикацията за airbega

Collapse
X
 
  • Filter
  • време
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Мдааа..тъкмо щях да пускам нова тема,добре че се разрових.Имам проблем с плюсовата клема на акумулатора и често не ми дава контакт.С леко докосване всичко си идва на мястото.Но след поредното докосване ми светна airbag-a.Предполагам е грешка в компа,но все пак има ли вероятност да ми е здал багажа датчика?
    Oще една дупка и се гръмвам с нож.
    156 2.4 JTD

    Comment


    • #17
      Ако грешката се е появила от разкачването и закачането на клемата мисля че при двадесетото стартиране на двигателя ако не е отчело грешката трябва да изгасне лампата но все пак не съм 100% сигурен.
      156 1,8 ТS 99
      Nissan Murano 2005

      Comment


      • #18
        Точно така се получи.Гледах датчика под седалката,ровичках,включ изключ,разкачих акумулатора за 10 мин (някой ми беше казал че се рестартирал компа по този начин!?!?!?!) и неще да изгасне.Не че ми пречи че нямам airbag,все пак доскоро карах форд орион 91г. и airbad-a беше кожуха на волана,но с Алфата съм си леко запелен по нея и искам всичко да си е ОК.
        Oще една дупка и се гръмвам с нож.
        156 2.4 JTD

        Comment

        Working...
        X